سوالات متداول

لطفاً سوالات زیر را با دقت بخوانید زیرا احتمالا جواب برخی از پرسش‌های خودتان را در آن‌ها پیدا می‌کنید. چنانچه سوال مورد نظر خود را پیدا نکردید با خیال آسوده با ما تماس بگیرید و پرسش خود را مطرح کنید. ما در ساعات کاری مرکز (از ۸ تا ۱۸) برای پاسخگویی به شما آماده‌ایم. اما دقت داشته باشید که بهترین راه برای ارتباط با ما از طریق پست الکترونیک آنلاین لرنینگ به نشانی info@online-learning.ir است.

تمام دوره‌های مجازی در وب‌سایت آنلاین لرنینگ و از طریق سامانه‌ی آموزشی برگزار می‌شوند و شما نیاز به نصب هیچگونه اپلیکیشن یا نرم‌افزار خاصی ندارید. برای شرکت در دوره‌ها پس از ثبت نام در سامانه‌ی آموزشی فراگیران، از همان جا می‌توانید با نام کاربری و کلمه‌ی عبور وارد پروفایل خود شوید و از امکانات آنلاین لرنینگ استفاده کنید.

تمام دوره‌های مجازی از لحظه‌ی ثبت‌ نام در دسترس شما خواهند بود. لطفا توجه فرمایید که در دوره‌های «تک ستاره» پس از ثبت نام دسترسی به تمام جلسات دوره برای شما ایجاد می‌شود و هر زمان که استاد جلسه‌ای را اضافه کند می‌توانید بدون معطلی در آن شرکت کنید. جلسه اول دوره‌های «دو ستاره» و «سه ستاره» هم رایگان است اما یک ساعت مهلت دارید تا شهریه دوره را بپردازید و به جلسات بعدی هم دسترسی پیدا کنید در غیر این صورت آن درس به طور خودکار برای شما حذف می‌شود. جلسات بعدی هم طبق زمان بندی ذکر شده در توضیحات هر دوره برای فراگیر نمایش داده می‌شود.

لطفاً دقت داشته باشید که زمان شرکت در دوره‌های مجازی کاملا به شما بستگی دارد و از این لحاظ هیچ محدودیتی ندارید. شما می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته در هر دوره‌ای که تمایل داشته باشید شرکت کنید.

دوره‌های مجازی آنلاین لرنینگ به دو صورت کاملا رایگان و دارای هزینه برگزار می‌شوند.

  1. دوره‌های کاملا رایگان از لحظه‌ی ثبت نام تا پایان دوره به صورت فول امکانات و بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای در دسترس شما هستند.
  2. ثبت نام و شرکت در جلسه‌ی اول دوره‌های دارای هزینه هم رایگان است. بدین ترتیب شما قبل از پرداخت پول می‌توانید سطح آموزشی، استاد مربوطه و دیگر موارد را بسنجید و چنانچه مایل بودید تا قبل از اتمام مهلت ۱ ساعته از طریق قسمت واریز شهریه در پروفایل خود هزینه‌ی دوره را پرداخت و ادامه‌ی آموزش را دریافت کنید. لازم به ذکر است شهریه‌ی مورد نیاز هر دوره در توضیحات آن ذکر شده است.

بله، برای استفاده از خدمات ما تقریبا هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. هر شخصی که تمایل داشته باشد می‌تواند به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته در دوره‌های مجازی و آزمون‌های آنلاین شرکت کند یا سفارش ترجمه دهد. تنها اشخاص زیر ۱۳ سال مجاز به شرکت در دوره‌های مجازی، آزمون‌های آنلاین و ثبت سفارش ترجمه نیستند. توجه داشته باشید که شما با استفاده از خدمات ما اعلام کرده‌اید که قوانین و شرایط این مجموعه را خوانده‌اید و آن‌ها را کاملا پذیرفته‌اید و در صورت تخطی از هر کدام از آن‌ها مسئولیت عواقب آن با کاربر خواهد بود.

بله، هیچ مانعی در این مورد وجود ندارد. شما می‌توانید هر زمانی که خواستید در دوره‌های مجازی آنلاین لرنینگ ثبت نام کنید، البته گاهی احتمال دارد دوره‌ی خاصی تغییر کند یا حذف شود. اما تا زمانی که آن دوره در وب‌سایت ما وجود داشته باشد می‌توانید از آموزش‌های آن استفاده کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که در برخی از دوره‌ها ارتباط مستقیم فراگیران و اساتید ضروری است که این موارد در توضیحات دوره‌ی مربوطه ذکر شده است. در این موارد بهتر است از لحظه‌ی آغاز دوره در آن ثبت نام کنید، هرچند همیشه می توانید تا قبل از پایان این‌گونه دوره‌ها هم ثبت نام کنید و از آموزش‌های آن بهره‌مند شوید. چنانچه این‌گونه دوره‌ها را از دست دادید نگران نباشید زیرا چنین دوره‌هایی قطعا تکرار خواهند شد.

هیچ محدودیتی در این مورد وجود ندارد و شما می‌توانید در هر تعداد آزمون آنلاین یا دوره‌ای که خواستید شرکت کنید.

تیم آنلاین لرنینگ همواره در حال تحقیق و توسعه در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به مخاطبین خود است و به همین دلیل ما به صورت ماهیانه و هفتگی دوره‌ها و آزمون‌های جدید ارائه می‌دهیم. بنابراین احتمال ارائه‌ی آزمون یا دوره‌ی مورد نظر شما هم وجود دارد، اما شما همیشه می‌توانید درخواست خود را به پست الکترونیک آنلاین لرنینگ ارسال کنید و مطمئن باشید که ما درخواست شما را بررسی و پی‌گیری خواهیم کرد.

بله، فراگیران می‌توانند از طریق قسمت «مدیریت پیغام‌ها» در پروفایل خود به اساتید یا استادیارهای آنلاین لرنینگ پیغام ارسال کنند و پاسخ خود را از همان طریق دریافت کنند. همچنین تمام کاربران همیشه می‌توانند از طریق پست الکترونیک آنلاین لرنینگ با ما در ارتباط باشند.

ما در آنلاین لرنینگ از اساتید و مترجمین برجسته استفاده می‌کنیم تا طیف وسیعی از مطالب آموزشی و خدمات حرفه‌ای ترجمه را به فراگیران و مشتریان گرامی ارائه کنیم. علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از شرایط به سربرگ «واحد جذب» مراجعه کنند.