قوانین و شرایط

از شما متشکریم که آنلاین لرنینگ را انتخاب کرده‌‌اید

استفاده‌ی شما از خدمات وب‌سایت آنلاین لرنینگ به معنی آگاهی کامل و موافقت شما با قوانین و مقررات حاضر و تغییرات احتمالی آن‌ها در آینده است. از شما تقاضامندیم که این قوانین را با دقت مطالعه کنید و در صورت داشتن هرگونه سوالی با پست الکترونیک آنلاین لرنینگ مکاتبه کنید.

استفاده از آنلاین لرنینگ

چه کسانی می‌توانند از خدمات ما استفاده کنند

شما تنها در صورتی می‌توانید از خدمات آنلاین لرنینگ استفاده کنید که از تمام قوانین ما آگاهی داشته باشید و با آن‌ها موافقت کنید. زمانی که در آنلاین لرنینگ حساب کاربری خود را می‌سازید، و در نتیجه در دوره‌های مجازی یا آزمون‌های آنلاین ما ثبت نام می‌کنید و یا سفارش ترجمه‌ی خود را ثبت می‌کنید باید اطلاعات کامل و دقیق خود را ثبت کنید و همچنین در صورت هرگونه تغییر در اطلاعات شما مانند آدرس، تلفن یا موارد دیگر باید آن‌ها را به روز رسانی کنید. امکان ثبت نام در دوره‌های مجازی آنلاین لرنینگ و ثبت سفارش ترجمه برای افراد زیر ۱۳ سال وجود ندارد. لطفا دقت کنید که احتمالا برخی از دوره‌ها یا آزمون‌ها پیش نیاز‌‌ها یا محدودیت‌‌های خاص دیگری داشته باشند بنابراین فراگیران و شرکت‌ کنندگان باید این موارد را نیز در نظر داشته باشند.

اجازه‌ی ما به شما

با توجه به قوانین و سیاست‌های آنلاین لرنینگ (حفظ حریم شخصی کاربران، اصول اخلاقی، پیش نیازها و دیگر موارد)، ما به کاربران خود (اساتید، مترجمین، فراگیران دوره‌های مجازی، مشتریان واحد ترجمه، و شرکت کنندگان در آزمون‌های آنلاین) اجازه‌ی استفاده از تمام خدمات را به صورت شخصی، غیر تجاری، غیر قابل انتقال، و قابل فسخ (در صورت صلاح دید آنلاین لرنینگ و تشخیص تخطی از قوانین و سیاست‌ها از طرف کاربر) می‌دهیم. شما می‌توانید محتوی آموزشی آنلاین لرنینگ را تنها برای اهداف شخصی و غیر تجاری و عدم کپی و انتشار بدون اجازه‌ی کتبی از طرف ما دانلود کنید و از آن‌ها استفاده کنید. شما همچنین موافقت می‌کنید که تنها یک حساب کاربری ایجاد کنید و از آن تنها برای خود استفاده کنید و آن را در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرار ندهید. استفاده از خدمات ما به معنی مالکیت آن‌ها توسط شما نیست و شما مجاز به دخل و تصرف در آن‌ها و یا انتشار آن‌ها به هر نحوی نیستید.

خدمات ما

تغییرات خدمات

گرچه ما به خدمات خود (دوره‌های مجازی، سرویس‌های ترجمه، و آزمون‌های آنلاین) افتخار می‌کنیم اما گاهی اتفاقات غیر منتظره هم رخ می‌دهند، بنابراین آنلاین لرنینگ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در شرایط خاص دوره یا آزمونی را لغو کند، در آن تغییرات به وجود آورد یا برنامه‌ی زمانی آن را مجددا تنظیم کند. لازم به ذکر است ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا از این تغییرات ناگهانی یا ناخواسته جلوگیری کنیم. از شما تقاضا داریم تا در مورد دوره‌ها و آزمون‌های ارائه شده به موارد زیر توجه کنید.

فاقد اعتبار رسمی یا دانشگاهی

از آنجایی که آنلاین لرنینگ یک‌ وب‌سایت آموزشی تحت امتیاز «موسسه زبان پرتو» است و تنها هدف آن ارائه خدمات آموزشی آنلاین، ترجمه متون مختلف و برگزاری آزمون‌های آنلاین در جهت ارتقاء کیفیت زندگی علمی و شخصی فراگیران، مشتریان، شرکت کنندگان، اساتید و مترجمین سراسر کشور است، بنابراین شرکت، تکمیل، یا تدریس در هر کدام از دوره‌ها و آزمون‌های ارائه شده و یا انجام ترجمه در این مجموعه (و به طور کلی استفاده از هرگونه از خدمات ما) برای شما اعتبار رسمی یا دانشگاهی ایجاد نخواهد کرد. آنلاین لرنینگ و هر شخص حقیقی یا حقوقی فعال در این مجموعه تعهدی ندارد تا خدمات آن توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر رسمی تلقی شوند.

تکذیب ارتباط فراگیر – دانشگاه

آنلاین لرنینگ یک وب‌سایت آموزش آنلاین است و شرکت در دوره‌های مجازی یا آزمون‌های آنلاین این مجموعه: الف) شما را در موسسه یا دانشگاه خاصی ثبت نام نمی‌کند و چنین ارتباطی را برای شما ایجاد نمی‌کند؛ ب) برای شما امکان دسترسی به منابع آموزشی موسسه یا دانشگاه خاصی را – بجز آنچه که در دوره آمده – ایجاد نمی‌کند.

محتوای کاربر

شما با استفاده از سامانه‌ی آموزشی و سامانه آزمون‌‌های آنلاین لرنینگ می‌توانید محتوای خود را نظیر تکالیف، آزمون‌ها، پروژه‌ها و دیگر موارد را با اساتید یا فراگیران خود به اشتراک بگذارید و بنابراین با استفاده از خدمات آنلاین لرنینگ متعهد می‌شوید که محتوای مناسب و طبق قوانین کشور تولید کنید و از موارد خلاف قانون، شرع، یا اخلاق پرهیز کنید و بنابراین در قبال محتوای تولیدی خود مسئول هستید. همچنین تعهد می‌دهید که در محتوای تولیدی خود به هیچ عنوان هیچگونه تبلیغی انجام ندهید.

آنلاین لرنینگ چگونه از محتوای تولیدی شما استفاده می‌کند

تمام کاربران (فراگیران، شرکت کنندگان، اساتید، مترجمین) با استفاده از خدمات این مجموعه موافقت می‌کنند تا آنلاین لرنینگ حق کامل انتقال، کپی و نشر‌، دخل و تصرف، استفاده‌ی تجاری و غیر تجاری، و مالکیت تام محتوای تولیدی آن‌ها را داشته باشد. این اجازه نامه به معنی آن است که آنلاین لرنینگ می‌تواند به نحوی که صلاح می‌داند از محتوای تولیدی کاربران استفاده کند و هیچ اجازه نامه‌ی دیگری از طرف کاربران آنلاین لرنینگ بر این مورد ارجحیت ندارد و برای این وب‌سایت نیاز نیست. همچنین آنلاین لرنینگ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا اگر محتوای تولیدی خلاف قوانین و مقرارت ذکر شده در این صفحه است آن را حذف کند یا تغییر دهد. لطفاً توجه فرمایید که ما برای وقت و اعتماد شما ارزش بسیار بالایی قائل هستیم و اطلاعات شخصی شما را کاملا امن نگهداری خواهیم کرد.

بازخورد

ما از تمام نظرات، ایده‌ها، پیشنهادات و دیگر بازخورد‌های شما استقبال می‌کنیم و شما می‌توانید بازخورد‌های خود را به پست الکترونیک آنلاین لرنینگ ارسال کنید. با ارسال بازخورد‌های خود در واقع این حق را به ما می‌دهید تا بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای یا تعهدی به شما از آن‌ها استفاده کنیم. آنلاین لرنینگ با پذیرفتن یا اجرای بازخورد شما هیچ تعهدی در قبال شما ندارد. همچنین ممکن است بازخورد شما از قبل در دستور کار کارکنان این وب‌سایت بوده باشد.

امنیت

ما همواره تمام تلاش خود را در جهت حفظ امنیت کاربران خود انجام می‌دهیم. گرچه ما به طور مداوم تعبیرهای متفاوتی برای امنیت اطلاعات حساب کاربری شما به کار می‌بریم، اما همانطور که می‌دانید فضای سایبری هیچگاه کاملا مصون از خطرات احتمالی نیست. بنابراین آنلاین لرنینگ ضمانت نمی‌کند که اشخاص دیگر در فضای مجازی هرگز قادر به شکستن سد امنیتی ما نخواهند بود. لطفاً در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود کوشا باشید، کلمه‌ی عبور خود را به طور دوره‌‌ای تغییر دهید و دیگر موارد امنیتی را به کار ببرید. لطفاً هرگونه مشکل امنیتی را سریعا از طریق پست الکترونیک به ما اطلاع دهید.

محتوی شخص ثالث

در هنگام استفاده از خدمات ما ممکن است برای راهنمایی بیشتر به وب‌سایت یا محتوی تولید شده توسط شخص ثالث هدایت شوید. آنلاین لرنینگ هیچ تضمینی برای کیفیت، یا رایگان بودن و موارد دیگر محتوی شخص ثالث ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال این موارد ندارد.

حفظ حقوق و لوگوی آنلاین لرنینگ

آنلاین لرنینگ به تمام کاربران خود شامل اساتید، مترجمین، فراگیران، شرکت کنندگان، مشتریان و دیگر مراکز ارائه دهنده‌ی دوره‌های مجازی احترام می‌گذارد و همین انتظار را هم از آن‌ها دارد. بنابراین تمام اساتید، مترجمین، و دیگر ارائه دهندگان در این وب‌سایت موظف هستند تا در تمام محتوی تولیدی خود برای فراگیران از نام، لوگو، و آدرس اینترنتی آنلاین لرنینگ استفاده کنند.

تحقیق و توسعه

آنلاین لرنینگ خود را متعهد می‌داند تا در علم یادگیری و تدریس همواره پیشرفت کند و خدمات بهتری ارائه کند و در این راه سابقه‌ی فعالیت‌های شما در دوره‌ها و آزمون‌های آنلاین به منظور اهداف تحقیقاتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. احتمال دارد برخی مواقع گزارش‌های این تحقیقات را به طور عمومی اعلام کنیم اما هویت فردی شما هیچگاه اعلام نخواهد شد مگر با رضایت صریح و کتبی خود شما.

خدمات رایگان 

برخی از خدمات آنلاین لرنینگ به صورت کاملا رایگان ارائه می‌شوند و این مطلب در توضیحات مربوطه ذکر شده است. با این‌ وجود، احتمال دارد همین خدمات رایگان پیش نیازهای خاص خود را داشته باشند و در نتیجه کاربران باید ابتدا این موارد را پاس کنند.

خدمات دارای هزینه

تمام اساتید و مترجمین و کارکنان بخش‌های مختلف آنلاین لرنینگ به نوبه‌ی خود باید با تمرکز و خیال آسوده به تولید محتوی مناسب و شایسته‌ی وقت و اعتماد شما بپردازند و کار نهایی خود را با کیفیت هرچه تمام‌تر به شما عرضه کنند، بنابراین ناچاریم تا بخش عمده‌ای از خدمات خود را با هزینه به مخاطبین ارائه نماییم. تمام پرداخت‌های این خدمات فقط از طریق درگاه امن بانکی صورت می‌گیرند و پرداخت وجه به هر طریق دیگری خارج از قوانین آنلاین لرنینگ و ممنوع است و این وب‌سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال این پرداختی‌ها ندارد. همچنین پرداخت هزینه‌ی دوره‌های مجازی تنها از طریق پروفایل فراگیران صورت می‌گیرد و سوابق آن در بخش وضعیت مالی پروفایل قابل مشاهده است. لازم به ذکر است ثبت نام و جلسه‌ی اول تمام دوره‌های مجازی رایگان است و جلسات بعدی طبق زمان بندی مشخص و ذکر شده در توضیحات دوره برای فراگیر به نمایش در می آید و فراگیر تا قبل از جلسه ی دوم به مدت ۲۴ ساعت فرصت دارد تا هزینه‌ی دوره را به طور کامل بپردازند، در غیر این صورت از لیست دوره به طور اتوماتیک حذف خواهد شد. پرداخت های سفارشات ترجمه هم از طریق لینک مندرج در پست الکترونیک که از طرف آنلاین لرنینگ به نشانی info@online-learning.ir برای مشتری ارسال شده است، صورت می گیرد و مشتری موظف است رسید آن را تا زمان دریافت سفارش خود در جایی امن ذخیره کند.

دوره‌های مجازی داخلی

آنلاین لرنینگ در دوره‌های مجازی داخلی از اساتید کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می‌کند و آموزش‌های خود را از طریق فیلم، صوت، تمرین و تکرار و آزمون‌های آنلاین برگزار می‌کند هرچند ممکن است برخی دوره‌ها بنابر طبیعت موضوع درس برخی از موارد ذکر شده را نداشته باشند. توضیحات کامل هر دوره در صفحه‌ی معرفی دوره‌ها آمده است. توجه داشته باشید که این دوره‌ها فعلا در زمینه‌های یادگیری زبان‌های خارجی برگزار می‌شوند.

دوره‌های مجازی بین المللی

دوره‌های مجازی بین المللی ارائه شده در آنلاین لرنینگ توسط اساتید نیتیو تدریس می‌شود. ما این دوره‌ها را به طور قانونی و رسمی از مراکز ارائه دهنده‌ی آن‌ها خریداری کرده‌ایم و آن‌ها را با همراهی اساتید کارشناسی ارشد و دکتری خودمان به صورت دوبله و زیرنویس و با مبلغ بسیار پایین‌تر به فراگیران ارائه می‌کنیم. بنابراین فراگیران علاوه بر تدریس اساتید نیتیو از راهنمایی‌ها و تدریس اساتید برجسته‌ی ما هم در طول دوره برخوردار می‌شوند. این دوره‌ها نیز فعلا در زمینه‌های یادگیری زبان‌های خارجی برگزار می‌شوند.

واحد ترجمه

انتخاب تعرفه و نحوه‌ی ثبت سفارش

  1. آنلاین لرنینگ برای مشتریان خود در زمینه‌ی ترجمه سه تعرفه‌ی برنزی، نقره‌ای، و طلایی تعریف کرده است که بیانگر سطح بودجه‌ی مشتری، نیاز او و همچنین سطح کیفیت کار مترجم مربوطه است. لازم به ذکر است تمام مترجمین این وب‌سایت پس از ارزیابی جذب شده‌اند و بنابراین در سطح خود (برنزی، نقره ای، و طلایی) کیفیت قابل قبول، خوب، و عالی را ارائه می‌دهند. بنابراین تمام سفارشات مشتریان ما از ضمانت ۷ روزه برخوردار هستند. با این وجود باید به شرایط ضمانت بازگشت پول دقت کنید.
  2. مشتریان واحد ترجمه برای ثبت سفارش خود باید پس از انتخاب تعرفه‌ی مورد نظر از صفحه‌ی ثبت سفارش با وارد کردن مشخصات خواسته شده فایل مورد نظر را برای واحد ترجمه ارسال کنند و ظرف مدت ۱ ساعت پیش فاکتور خود را از طریق پست الکترونیک دریافت کنند. در پیش فاکتور ارسال شده از طرف آنلاین لرنینگ قیمت نهایی و لینک پرداخت قرار داد و چنانچه مشتری سفارش را تایید کند و هزینه را پرداخت کند بلافاصله انجام سفارش او آغاز می‌شود و ظرف مدت مشخص درج شده در پیش فاکتور به او تحویل داده می‌شود.

شرایط ضمانت ۷ روز بازگشت پول

  1. لطفاً توجه داشته باشید که امر ترجمه تا حدودی تحت تاثیر سلیقه‌ی مترجم است و کیفیت کار با توجه به تعرفه‌ی برنزی، نقره‌ای، و طلایی از قابل قبول تا خوب و عالی متغییر است، بنابراین نباید انتظار داشته باشید تا با سفارش تعرفه‌ی برنزی کیفیت ترجمه‌ی نقره‌ای یا طلایی را دریافت کنید. تعرفه‌های مختلف با توجه به نیاز مشتری، مقصد ترجمه و سطح مهارت مترجمین مشخص شده‌اند و هرگونه اشتباه در ثبت سفارش تعرفه‌های مختلف و کیفیت نهایی کار بر عهده‌ی مشتری است و این گونه اشتباهات شامل ضمانت بازگشت پول نمی‌شوند.
  2. چنانچه مشتری از کیفیت متن ترجمه شده ناراضی بود نهایتا ۷ روز (از لحظه ی ارسال سفارش به صورت پست الکترونیک از طرف آنلاین لرنینگ به مشتری) فرصت دارد تا با ارسال موارد مستند به آدرس پست الکترونیک آنلاین لرنینگ مراتب اعتراض خود را اعلام کند. در این مرحله اعتراض مشتری به واحد بازرسی ترجمه ارسال می‌شود و بدین ترتیب کارشناسان ما متن مورد نظر را با توجه به تعرفه‌ی انتخابی مشتری مورد بررسی قرار می‌دهند و نتیجه بررسی ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت به وی اطلاع داده می‌شود. در نهایت اگر اعتراض مشتری با توجه به تعرفه‌ی انتخابی او و کیفیت سفارش وارد بود، پول مشتری به طور تمام و کمال به حساب او برگشت داده می‌شود.

تغییر و حذف خدمات

ما به طور مداوم در حال پیشرفت خدمات خود هستیم بنابراین ممکن است برخی قابلیت‌ها، خدمات، ویژگی‌ها، یا پیش نیازها را اضافه یا حذف کنیم و همچنین برخی از خدمات را تعلیق یا به طور کامل حذف کنیم. بدین ترتیب ممکن است استفاده‌ی شما از خدمات ما شامل این طرح شود و یا به هر دلیل دیگری آنلاین لرنینگ استفاده‌ی شما را از خدمات متوقف کند. در این حالت اگر در حال استفاده از خدمات دارای هزینه هستید تا پایان دوره (طبق زمانبندی دوره) یا آزمون مورد نظر دسترسی کامل شما به مطالب آموزشی همچنان ادامه دارد و اگر تغییر ناگهانی رخ داد هزینه‌ی پرداختی شما عودت داده می‌شود. آنلاین‌ لرنینگ و تمام کسانی که در آن کار می‌کنند بابت این تغییرات هیچ تعهدی به کاربران خود ندارند. شما می‌توانید هر زمان که خواستید دیگر از خدمات ما استفاده نکنید هرچند از اینکه شما آنلاین‌ لرنینگ را ترک کنید بسیار ناراحت خواهیم شد.

تکذیب نامه

تمام خدماتی که آنلاین لرنینگ ارائه می‌دهد از فیلتر ارزیابی هیئت علمی ما گذشته‌اند و مورد بررسی قرار گرفته‌اند و بدین ترتیب ما از کیفیت آن ها اطمینان داریم. با این وجود، ما هیچگونه تضمینی بابت موفقیت هیچ کاربری در هیچ زمینه‌ای نمی‌دهیم زیرا این موارد به تلاش و همت خود کاربران بستگی دارد. با استفاده از خدمات ما شما اعلام کرده‌اید که از قوانین ما کاملا مطلع هستید و آن‌ها را به طور کامل پذیرفته‌اید و می‌دانید که دسترسی و استفاده‌ی شما از خدمات ما همیشگی و تضمینی نیست و آنلاین لرنینگ می‌تواند هر زمان که مایل بود به هر دلیلی دسترسی شما را محدود یا حذف کند. البته ما به شما احترام می‌گذاریم و تا مجبور نباشیم اتفاق خاصی برای حساب شما رخ نمی‌دهد.

تغییر قوانین

آنلاین لرنینگ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا هر زمان که مایل بود در این قوانین تغییراتی ایجاد کند و از این بابت به هیچ کاربری هیچ تعهدی ندارد و استفاده‌ی تمام کاربران از خدمات ما بدین معناست که آن ها پیوسته از این قوانین و بازبینی‌ها در هر زمان مطلع هستند و این موارد را کاملا قبول دارند.

تخطی از قوانین

آنلاین‌ لرنینگ این حق را دارد تا در صورت مشاهده‌ی هرگونه تخطی از قوانین به هر نحوی که صلاح بداند (مانند اخطار کتبی، محدود کردن دسترسی، حذف کاربر و یا موارد دیگر) با فرد خاطی برخورد کند و این فرد حق هیچگونه اعتراضی ندارد و هیچ گونه بازگشت وجهی به او تعلق نمی‌گیرد.